Team

Van leuk werk word je blij

Een leuke baan is een van de belangrijkste dingen in iemands leven. En voor onze opdrachtgevers is ‘de juiste persoon op de juiste plek’ van levensbelang. Daarom werken wij elke dag met volle overgave aan Past Precies matches. Dat is waar wij blij van worden! We werken daarbij intensief samen als team, waarbij we ieders kracht optimaal benutten. Zo proberen we elke dag weer om voor onze opdrachtgevers en kandidaten het verschil te maken.

Annelies Ruis

Directeur / Consultant

annelies@werfselect.nl
06-54227874

Rutger Severens

Senior Consultant

rutger@werfselect.nl
06-51079300

Helma Minjon

Recruiter

helma@werfselect.nl
033-4224022

Jolien de Haan

Recruiter

jolien@werfselect.nl
033-4224022

Corrie Boudewijn

Financieel medewerkster

administratie@werfselect.nl
033-4224022

Judith Wammes

Organisatie TMN & communicatie

info@topmarketeersnetwork.nl
033-4224022

Jan Brouwer

Associate Consultant

jan@werfselect.nl
06-22958121

Mauricio Lumaye Schuld

Stagiair Marketing en Communicatie

mauricio@werfselect.nl
06-86800958

Vacature Recruiter

Word jij onze nieuwe collega?


033-4224022

Vacature Consultant

Word jij onze nieuwe collega?


033-4224022