Kennissessie
‘Verschillende generaties op de werkvloer’
donderdag 4 juli 2024
18:30 – 21:15 uur
Eemklooster in Amersfoort
De jongste Generatie Z rammelt aan de poort en de laatste Baby Boomers nemen afscheid. De brede generatiemix zorgt voor uitdagingen èn kansen.
Generaties hebben een andere kijk op dingen als ambitie, loopbaan, leiderschap, ontwikkeling etc. Men heeft -mede gezien de levensfase- ook verschillende behoeftes ten aanzien van werk.
Expert Geertje Peneder vertelt je in deze workshop alles over de verschillende generaties op de werkvloer. Hoe kunnen we elkaar versterken, hoe ga je om met de verschillende talenten en hoe zorg je voor een goeie mix en optimale samenwerking.
Interessant voor professionals en leidinggevenden binnen (online) marketing, communicatie en sales. WerfSelect biedt deze kennissessie kosteloos aan.
Meer info en aanmelden: https://lnkd.in/d39CU8ij